101 # GUOFANG ROAD, ZHUHAI CITY, GUANGDONG, PR CHINA, 519000
Dom

Zhuhaishi Shuangbojie Technology Co., Ltd.

dobra jakość Tren steryd anaboliczny na sprzedaż
dobra jakość Tren steryd anaboliczny na sprzedaż
Radość Nie martw się, zawsze będziemy z Tobą pracować. Mają te same dobrej jakości proszki i oleje, ale ceny są znacznie lepsze. Twoje opakowania są idealne!

—— Marco - Wielka Brytania

Bardzo dobrze muszę powiedzieć, próbowałem twoich proszków, jestem pod wrażeniem wyniku, jaki zdobyłem! Na pewno zażąda od ciebie wkrótce. Jesteś geniuszem! DZIĘKI!

—— Conrad - USA

Im Online Czat teraz

Zhuhaishi Shuangbojie Technology Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6
Zhuhaishi Shuangbojie Technology Co., Ltd. Zhuhaishi Shuangbojie Technology Co., Ltd. Zhuhaishi Shuangbojie Technology Co., Ltd. Zhuhaishi Shuangbojie Technology Co., Ltd. Zhuhaishi Shuangbojie Technology Co., Ltd. Zhuhaishi Shuangbojie Technology Co., Ltd.

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : Niebieski smok
Ilość pracowników : 100~150
Coroczne wyprzedaże : 9,000,000-12,000,000
Rok założenia : 2001 (Factory)
pc Export : 80% - 90%
Email: joy@ycphar.com
Zhuhaishi Shuangbojie Technology Co, Ltd., wiodący producent i dostawca surowców farmaceutycznych z Chin, znajduje się w Zhuhai City prowincji Guangdong. Jesteśmy firmą certyfikowaną przez SGS i certyfikowaną przez ISO9001 z autorytetem eksportowania i importu surowców farmaceutycznych. Nasze produkty sprzedawane są zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym i są rekomendowane przez naszych klientów. Integrujemy badania, produkcję, proces i sprzedaż, specjalizujemy się w produkcji i eksportowaniu surowców anabolicznych steroidowych, w tym doustnych steroidowych proszków, seria testosteronu, seria nandrolonu, seria boldenonu, seria trenbolonów, seria drostanolonu i inne pokrewne produkty. Są one wysokiej jakości i niezawodnej, głównie eksportowane do aptek i firm zajmujących się ochroną zdrowia na całym świecie, takich jak Australia, Wielka Brytania, Rosja, USA, Brazylia, Kanada, kraje UE, Kolumbia, Arabia Saudyjska, Liban, Meksyk i Tajlandia itp.

Nasze produkty osiągają zaawansowany standard rynku krajowego, z których większość osiąga również międzynarodową normę i spełnia wymagania FCC, USP, EP i BP z grupą badawczą wysokiego szczebla, zaawansowaną aparaturą i dobrą atmosferą naukową, zapewniającą stabilną i niezawodną jakość . Nasza fabryka posiada kompletny system kontroli jakości i kontroli jakości. Posiadamy autoryzowane zestawy analizujące przyrządy o wysokiej sprawności i wysokiej czułości, takie jak spektrofotometr HPLC, GC i UV w celu analizy i kontroli produktów.

Zawsze staramy się oferować wysokiej jakości surowce chemiczne w konkurencyjnych cenach oraz szybką i bezpieczną dostawę w 100%. Z przyjemnością budujemy dobre stosunki handlowe z Państwem. Starajmy się o lepsze i zdrowsze życie.

Szczegóły kontaktu
Zhuhaishi Shuangbojie Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Ms. Joy

Tel: 86-18578209858

Faks: 86-0756-8889806

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)